Petek Bal

Siirt Pervari

Asırlardır Türk mutfağının değişmeyen bir gıdası olan “Karakovan Balı” modern arıcılık teknikleriyle geleneksel tadı buluşturan muhteşem lezzet.

Bir Bal Klasiği!…Dünya ballı bitkiler florasının 4/3’üne sahip olan ülkemiz Siirt Pervari, Hakkari, Bitlis, Erzurum, Tunceli ve Anzer vs. gibi yüksek rakımlı yöreleriyle kalite ve nefaset bakımından dünyanın en güzel ballarının elde edildiği nadir bir ülkedir. Amber bu üstün nitelikli yörelerin seçkin ballarının titizlikle seçilip, özenle harmanlanmasıyla müşterilerine sunulur. Gerçek ve nefis bir balı kahvaltı sofralarında görmek isteyenler için çok özel bir bal Amber…

Karakovan Balı

Hakkari

Peteğinin tamamı arılar tarafından yapıldığından ağızda eriyor. Amber titizliği ve kalitesiyle tasarım ödüllü özel ahşap kutusuyla sofralardaki seçkin yerini alıyor.

Karakovan BalıAsırlardır Türk mutfağının değişmeyen bir gıdası olan “Karakovan Balı” modern arıcılık teknikleriyle geleneksel tadı buluşturan muhteşem lezzet. Peteğinin tamamı arılar tarafından yapıldığından ağızda eriyor. Amber titizliği ve kalitesiyle tasarım ödüllü özel ahşap kutusuyla sofralardaki seçkin yerini alıyor.