Amber

Süzme Çiçek Balı

Gerçek ve nefis bir balı kahvaltı sofralarında görmek isteyenler için çok özel bir bal Amber...

Bir Bal Klasiği!…Dünya ballı bitkiler florasının 4/3’üne sahip olan ülkemiz Siirt Pervari, Hakkari, Bitlis, Erzurum, Tunceli ve Anzer vs. gibi yüksek rakımlı yöreleriyle kalite ve nefaset bakımından dünyanın en güzel ballarının elde edildiği nadir bir ülkedir. Amber bu üstün nitelikli yörelerin seçkin ballarının titizlikle seçilip, özenle harmanlanmasıyla müşterilerine sunulur. Gerçek ve nefis bir balı kahvaltı sofralarında görmek isteyenler için çok özel bir bal Amber…

Yayla Balı

Anadolu Yaylalarından...

Yayla Çiçek Balı 30 yıldır “Gerçek Bal” olmanın verdiği gururla piyasalardaki haklı yerini korumakta

Yayla BalıAnadolu yaylalarından… Doğu ve Orta Anadolu Bölgesi’nin yüksek rakımlı yaylalarından elde edilen kır çiçeklerinden derlenen YAYLA ÇİÇEK BALLARI, Balcılar titizliğiyle seçilmekte ve hiçbir yapay madde (früktoz, ticari glikoz, esans vs.) katılmadan tüketiciye sunulmakta. 100 yılı aşkın tecrübe + Kalite + Dürüstlük unsurları birleşince ortaya nefis YAYLA ÇİÇEK BALLARI çıkmakta. Yayla Çiçek Balı 30 yıldır “Gerçek Bal” olmanın verdiği gururla piyasalardaki haklı yerini korumakta.
.

Amber Sızma

Karakovan balının özel preslenme metoduyla sızdırılmasıyla elde edilen nefis bir süzme bal “Amber Sızma”...

Amber SızmaAsırlardır Türk mutfağının değişmeyen bir gıdası olan “Karakovan Balı” modern arıcılık teknikleriyle geleneksel tadı buluşturan muhteşem lezzet. Peteğinin tamamı arılar tarafından yapıldığından ağızda eriyor. Amber titizliği ve kalitesiyle tasarım ödüllü özel ahşap kutusuyla sofralardaki seçkin yerini alıyor.

Çam ve Kestane Balı

Çam ve Kestane

Çam ve Kestane BalıÇam Balı Muğla, Marmaris yöresine has Çamın enfes ferahlığını içinizde hissedeceğiniz özel salgı balı…Kestane Balı Marmara bölgesi ve Karadeniz sahilindeki kestane ağaçlarının çiçeklerinden derlenen antioksidan özelliğiyle bağışıklık sisteminin güçlenmenizi sağlayacak bu bal vazgeçilmeziniz olacak.